Etoto kod bonusowy

Aplikacja eToto: jak grać mobilnie

28 stycznia 2019
par admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

eToto aplikacja mobilna posiada wszystkie funkcje pełnowymiarowej strony. Dzięki niej zapomnicie o używaniu komputera do obstawiania. W poniższej tabeli przedstawiamy nasze oceny różnych aspektów eToto app.

eToto
Pobieranie i wymagania systemowe3/5
Bonusy i promocje3/5
Funkcje5/5
Opinia4/5
Pobierz aplikację teraz

etoto aplikacja mobilna

Jak pobrać aplikacja mobilna eToto

Aby pobrać eToto app na system Android:

 • Wejdź na stronę bukmachera i znajdź sekcję “Aplikacja mobilna”.
 • Kliknij przycisk “Pobierz na androida”.
 • Pobierz instalator aplikacji.
 • Kliknij powiadomienie o pobraniu aplikacji i zezwól na instalowanie aplikacji z innych źródeł.
 • Twoja eToto mobile app jest już gotowa!

Aby pobrać eToto aplikacja mobilna na iOS:

 • Wejdź na stronę eToto i poszukaj sekcji “Aplikacja mobilna”.
 • Kliknij przycisk “Pobierz w App Store”.
 • Zostaniesz przeniesiony do App Store.
 • Zainstaluj eToto app tak jak każdą inną aplikację z App Store.

Wymagania systemowe i kompatybilność

Aby używać aplikacja mobilna eToto, potrzebujemy smartfona z systemem iOS lub Android w wersji co najmniej 5.0. Konieczne jest również połączenie z internetem. Na smartfonach z systemem Android musimy mieć również możliwość instalacji aplikacji ze źródeł innych niż Play Store.

Bonus dla użytkowników aplikacji: jak go zdobyć

Bukmacher eToto oferuje nowym użytkownikom swojej aplikacji bonus powitalny w wysokości do 200 złotych. Aby go otrzymać, trzeba założyć nowe konto i dokonać wpłaty pierwszego depozytu w eToto app.

ETOTO-oferta-powitalna

 

Jak zdobyć bonus powitalny? Wystarczy podążać za tym poradnikiem:

 • Aby mieć pewność, że otrzymasz swój bonus, skorzystaj z linka do rejestracji podanego poniżej.
 • Załóż nowe konto na eToto.
 • Dokonaj pierwszej wpłaty na co najmniej złotówkę. Bukmacher wpłaci na Twoje konto bonusowe 200% wartości depozytu do kwoty 200 złotych.
 • Obróć środkami bonusowymi i depozytem czterokrotnie.

Funkcje eToto mobile

W eToto app możesz robić wszystko to co na stronie internetowej. Obstawiać zakłady, dokonywać wpłat, zapisywać się na promocje… Obstawianie zakładów wygląda bardzo podobnie jak na komputerze. Przez wygodny interfejs odszukujemy interesujące nas spotkanie, klikamy na zakład, który chcemy obstawić i gotowe. Możemy też stawiać zakłady na żywo i obserwować wizualizację spotkań oraz ich wyniki. W każdej chwili możemy też podejrzeć nasz kupon i usunąć z niego wybrane zakłady lub zmienić jego stawkę. Za pomocą eToto aplikacja mobilna dokonamy również wpłat i wypłat czy skontaktujemy się z obsługą klienta.

F.A.Q.

W poniższej sekcji znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania.

Jak postawić zakład?

Aby postawić zakład w eToto aplikacja mobilna, znajdź interesujące Cię wydarzenie i zakład, a następnie kliknij go. Zostanie on dodany do twojego kuponu. Aby zobaczyć swój kupon, kliknij  ikonkę z napisem “Kupon”, znajdującą się na dolnym pasku eToto app. Wysunie się pasek z kuponem, na którym możesz zmienić stawkę, którą chcesz obstawić lub usunąć wybrane zakłady. Kiedy będziesz już pewien swojego kuponu, kliknij na czerwony przycisk “Postaw zakład” u dołu paska. Stawianie zakładów w eToto app jest naprawdę proste.

Jak dokonać wpłaty przez eToto mobile app?

Aby dokonać wpłaty, zaloguj się na swoje konto w eToto mobile app. Następnie kliknij przycisk “Wpłata”, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Następnie wybierz sposób płatności i podążaj za instrukcjami podanymi na ekranie. Pamiętaj, że zaksięgowanie wpłaty na Twoim koncie może potrwać do jednego dnia roboczego.

Jak dokonać wypłaty przez eToto mobile app?

W celu dokonania wypłaty odszukaj w eToto app zakładkę “Moje konto”, a w niej opcję “Wypłata”. Wypłacać możesz tylko środki, które znajdują się w polu “Saldo”, gdyż środki w polu “Saldo całkowite” obejmują też środki z konta bonusowego. Należy obrócić nimi zgodnie z regulaminem, zanim będzie można je wypłacić.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Jeżeli chcesz skontaktować się z obsługą klienta przez eToto app, kliknij ikonkę w górnym lewym rogu ekranu. W wysuwanym menu znajdź czerwoną ikonkę z dymkiem dialogowym i kliknij ją. Następnie wybierz temat pytania, które chcesz zadać i kliknij “Wyślij”, aby rozpocząć czat z konsultantem.

Nasza opinia o eToto mobile

W poniższym akapicie dowiesz się, jak oceniamy eToto app oraz poznasz jej najważniejsze wady i zalety.

ZaletyWady
Przejrzysty interfejsMiejscami powolne działanie
Bonus powitalny dla nowych użytkownikówBrak aplikacji w oficjalnym sklepie Play
Duża ilość funkcji

W naszej opinii eToto aplikacja mobilna jest świetnym zamiennikiem strony internetowej. Nie ustępuje jej przejrzystością ani ilością funkcji. W czasie testów nie mieliśmy problemów z obstawianiem zakładów ani dokonywaniem transakcji. Dodatkową zaletą eToto mobile app jest możliwość skorzystania z bonusu powitalnego. Niestety czasami aplikacja działała powoli, choć jest to także uzależnione od wydajności smartfona. Na minus trzeba zaliczyć też brak aplikacji eToto Android w Play Storze.

 • Zakłady na eTOTO

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci