Etoto kod bonusowy

Jak odebrać eToto bonus + zasady, regulamin

28 stycznia 2019
par admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Bukmacher eToto ma w swojej ofercie wiele promocji dla nowych i obecnych graczy – eToto bonus powitalny, bonusy weekendowe, nocne… Zastanawiasz się, jak z nich skorzystać? W poniższym artykule znajdziesz zasady i regulaminy korzystania z eToto bonus.

Jakie bonusy dostępne są w eToto?

BonusWartość bonusuZdobądź bonus
eToto bonus powitalnybonus 200 złotych
Weekendograniebonus 50 złotych
Top 3freebet 50 złotych
E-graniebonus 100 złotych
Korneryfreebet 25 złotych
Mniej/Więcejfreebet 25 złotych
Nocne Graniefreebet 50 złotych
Typuj Nasząfreebet 50 złotych

eToto bonus powitalny: zamieniamy 100 zł na 300 zł

eToto bonus to oferta powitalna o wartości do 200 złotych za wpłatę pierwszego depozytu. Aby ją zgarnąć, musisz przestrzegać kilku prostych zasad: wystarczy być nowym użytkownikiem eToto i dokonać pierwszej wpłaty na konto. Brzmi całkiem nieźle, chociaż eToto nie wyróżnia się ze swoją ofertą powitalną na tle konkurencji. Aby porównać jego ofertę z innymi serwisami, zapoznaj się z tym artykułem.

ETOTO-oferta-powitalna

 

Jak otrzymać eToto bonus powitalny?

Wielu bukmacherów oferuje bonusy powitalne dla nowych użytkowników. Jeżeli chcesz być pewny, że otrzymasz maksymalną bonusową kwotę od bukmachera, podążaj za poniższym poradnikiem. Przybliży Ci on regulamin i zasady eToto bonus:

 • Załóż nowe konto na eToto, korzystając z podanego niżej linka.
 • Wpłać swój pierwszy depozyt, a eToto wpłaci na Twoje konto bonusowe jego dwukrotność do kwoty 200 zł. Zatem jeżeli twoja pierwsza wpłata wyniesie 50 złotych, otrzymasz na konto bonusowe 100 złotych. Pamiętaj, że jeśli wpłacisz więcej niż 100 złotych, bonus nadal wynosił będzie 200 złotych.
 • W razie wątpliwości dotyczących eToto bonus możesz zajrzeć w link podany poniżej.

eToto bonus powitalny – zasady skorzystania z promocji

Aby móc cieszyć się eToto bonus, musisz uszanować regulamin promocji.

 • Konto, które zakładasz w serwisie, musi być Twoim pierwszym kontem.
 • Aby wykorzystać eToto bonus, musisz w 30 dni obrócić czterokrotnością depozytu i bonusu. To znaczy: jeżeli wpłaciłeś 100 złotych w pierwszej wpłacie i dostałeś dodatkowo 200 zł,to aby wypłacić bonus, musisz zagrać za sumę 1200 złotych.
 • Jeżeli nie spełnisz powyższej zasady, to po upływie trzydziestu dni bonus przepadnie.
 • Do warunku obrotu liczą się zakłady pojedyncze o kursie minimalnym 2,20 oraz zakłady wielokrotne o łącznym kursie 2,20, na których minimalny kurs pojedynczych zdarzeń to 1,50. Zakłady te muszą zakończyć się wygraną lub przegraną.

eToto bonus dla użytkowników mobilnych: zamieniamy 100 zł na 300 zł

Chociaż eToto nie oferuje specjalnego bonusu dla użytkowników aplikacji mobilnej, mogą oni skorzystać z tej samej promocji dla nowych graczy, co użytkownicy strony eToto. Poniżej przypominamy jej zasady.

Jak skorzystać z bonusu powitalnego w aplikacji mobilnej?

Proces ten wygląda podobnie co w przeglądarce desktopowej. Poniższy poradnik przeprowadzi Cię przez proces rejestracji i wpłaty, abyś mógł otrzymać swój eToto bonus.

 • Otwórz aplikację eToto i kliknij na czerwony przycisk “Załóż konto”
 • Wpisz swoje prawdziwe dane na kolejnych ekranach rejestracji. Nie zapomnij o kodzie promocyjnym!
 • Gdy założysz konto, kliknij na przycisk “Wpłata” i wybierz dogodny dla siebie sposób płatności
 • Za swoją pierwszą wpłatę otrzymasz na konto bonusowe jej dwukrotność, aż do 200 złotych.

Zasady korzystania z eToto bonus dla użytkowników mobilnych

Aby skorzystać z eToto bonus powitalny, musisz spełniać określone warunki. Zostały one opisane w poprzedniej części artykułu pod tytułem “eToto bonus powitalny – zasady skorzystania z promocji”

eToto bonusy i promocje

Poza bonusem powitalnym eToto oferuje swoim użytkownikom także inne promocje. Pomogą Ci one w wykorzystaniu bonusowej kasy i zachęcą do grania.

ETOTO-inne-bonusy

 

Weekendogranie

Weekendogranie to promocja idealna dla graczy lubiących grubo zabawić się w weekend. Jeżeli jesteś jednym z nich, to eToto da Ci 50 złotych na konto bonusowe za darmo. Wystarczy, że postawisz między piątkiem a niedzielą trzy zakłady na minimum 50 złotych, a kasę dostaniesz niezależnie od ich wyniku. Musisz pamiętać jednak, że aby skorzystać z tej promocji musisz zapisać się na nią, zanim obstawisz kupony.

Top 3

Lubisz duże emocje i zakłady na żywo? W swojej ofercie eToto ma promocję łączącą te dwie rzeczy. Zapisz się do promocji Top 3 i obstaw na żywo za minimum 100 złotych wygraną lub remis na któreś z zaproponowanych przez bukmachera spotkań. Jeżeli przegrasz, na otarcie łez otrzymasz freebet 50 złotych.

E-granie

E-granie to promocja dla miłośników e-sportu. Aby z niej skorzystać, zapisz się do promocji przed postawieniem kuponu na wydarzenia e-sportowe za minimum 50 złotych. W razie niepowodzenia bukmacher zwróci ci 50% postawionej kwoty, aż do 100 złotych. Promocja ta obowiązuje raz w tygodniu.

Kornery

Zwyczajne obstawianie wygranych Cię nudzi? A co powiesz na obstawianie liczby rzutów rożnych? Jeżeli chcesz spróbować, promocja Kornery Ci to ułatwi. Obstaw liczbę rzutów rożnych w meczu za minimum 50 złotych, a jeżeli przegrasz, dostaniesz freebet 25 złotych. Korzystać z tej promocji możesz co tydzień.

Mniej/Więcej

Jeśli nie Kornery, to może gole? Obstaw zakład na sumę goli w meczu za minimum 50 złotych, a w razie niepowodzenia odbierzesz freebet 25 złotych. Próbować możesz w każdym tygodniu!

Nocne Granie

Nocne Granie to oferta dla kochających amerykański sport lub nocnych marków. Żeby wziąć udział w promocji, postaw na żywo zakład na wydarzenie z NFL, NHL, MLS, NLB lub NBA za minimum 100 złotych. Jeżeli przegrasz, otrzymasz od eToto freebet 50 złotych. Promocja odnawia się co tydzień.

Typuj Naszą

Jeżeli amerykańskie rozgrywki Cię nie interesują i wolisz bardziej swojskie klimaty, eToto wychodzi Ci naprzeciw z cotygodniową promocją Typuj Naszą. Zapisz się do promocji, postaw zakład akumulowany na wydarzenia z polskich lig piłki nożnej na kwotę minimum 100 złotych i odbierz freebet 50 złotych w razie przegranej.

Masz problem? Skontaktuj się z eToto

Skontaktować się z eToto możesz poprzez czat na stronie internetowej lub e-mail. Z czatu możesz korzystać od 09:00 do 22:00 przez 7 dni w tygodniu. Jeśli się na to zdecydujesz, otrzymasz natychmiastową odpowiedź na swoje pytanie. Jeżeli wolisz jednak korzystać z e-maila, możesz wysłać wiadomość kiedy tylko chcesz. Musisz jednak liczyć się z nieco dłuższym czasem oczekiwania na odpowiedź.

 • Zakłady na eTOTO

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci