Etoto kod bonusowy

Jak założyć konto na eToto?

28 stycznia 2019
par admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Niewiele trzeba, aby założyć konto na eToto – wystarczy tylko kilkadziesiąt sekund. Właśnie tyle dzieli Cię od dobrej zabawy i dobrego zarobku u bukmachera. Jeżeli więc nudzisz się teraz w pracy lub w domu, spróbuj! Z poniższego artykułu dowiesz się wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć, aby założyć konto na eToto.

ETOTO-oferta-powitalna

 

Załóż konto na eToto – krok po kroku

 1. Aby założyć konto eToto, kliknij na czerwony przycisk z napisem “załóż konto”, znajdujący się w prawym górnym rogu strony.
 2. Na stronie, która wyświetli się po kliknięciu przycisku, zaznacz swoją płeć, a następnie podaj swoje imię, nazwisko, datę urodzenia oraz e-mail.
 3. Kiedy już wpiszesz swoje dane, kliknij na czerwony przycisk “Następna”, znajdujący się na dole strony
 4. Na kolejnej stronie wpisz w odpowiednie rubryki swój numer PESEL, wybierz typ dokumentu i podaj jego numer oraz datę ważności. Uzupełnij też swój numer telefonu oraz adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym. Pamiętaj też o sprawdzeniu, czy wybrane na stronie państwo zamieszkania, narodowość oraz państwo urodzenia są poprawne.
 5. Twoje konto eToto jest już prawie gotowe! Na kolejnej stronie podaj swój wybrany login użytkownika oraz hasło, wybierz walutę w której chcesz grać oraz ewentualne limity dzienne i miesięczne kwot oraz czasu spędzanego na grze. Zaznacz też pola oznaczające akceptację koniecznych regulaminów.
 6. Nie zapomnij o wpisaniu swojego kodu bonusowego! Aby dowiedzieć się więcej o bonusach oferowanych przez eToto, kliknij na ten link.
 7. Jeżeli wypełniłeś wszystkie kroki poniższego poradnika, załóż konto eToto, klikając na czerwony przycisk “załóż konto” i zacznij grać!

Bonus powitalny na eToto

Jeżeli zostaniesz nowym użytkownikiem eToto konto, dostaniesz bonus w wysokości do 200 złotych! Aby go otrzymać, musisz założyć konto eToto, dokonać pierwszego depozytu, a bukmacher podwoi go na twoim koncie bonusowym do kwoty 200 złotych. Zatem, wpłacając 50 złotych, otrzymasz na konto bonusowe 100 złotych, a wpłacając, przykładowo, 30 złotych, otrzymasz 60 złotych. Proste, prawda? Zasady promocji są jasne i przejrzyste.

Krok po kroku: Jak założyć konto na eToto korzystając z aplikacji mobilnej

 1. Aby założyć konto na eToto, kliknij czerwony przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu strony.
 2. Wpisz swoje imię, nazwisko, datę urodzenia i maila, wybierz swoją płeć, a następnie kliknij czerwony przycisk “Następna” u dołu ekranu.
 3. Na kolejnym ekranie podaj swój numer PESEL, rodzaj dokumentu tożsamości z którego korzystasz oraz jego numer i datę ważności. Wypełnij rubryki dotyczące twojego miejsca zamieszkania i numeru telefonu. Upewnij się też, że wybrałeś dobry kraj zamieszkania, urodzenia oraz narodowość.
 4. Pozostało ci już tylko podanie nazwy użytkownika oraz hasła i zaakceptowanie regulaminów eToto! Możesz też ustalić dzienne limity kwot i czasu przeznaczonego na grę. Kiedy to zrobisz, Twoje konto eToto będzie gotowe.

Jakie warunki muszę spełniać, by założyć konto na eToto?

Aby założyć konto na eToto, musisz mieć ukończone 18 lat oraz posiadać ważny dokument tożsamości (paszport lub dowód osobisty). W procesie rejestracji musisz podać swoje prawdziwe dane oraz udostępnić fotokopię dokumentu tożsamości, którym się posługujesz. Nie możesz założyć nowego konta eToto, jeżeli posiadasz już aktywne konto u tego bukmachera.

Jak obstawiać?

Skoro udało Ci się już założyć konto eToto, najwyższa pora zacząć obstawiać i wygrywać! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jak obstawić pojedynczy zakład na eToto?

To bardzo proste. Zaloguj się na swoje eToto konto, wyszukaj na stronie lub w aplikacji interesujące Cię wydarzenie sportowe, a następnie kliknij na zakład, który chcesz obstawić. Następnie podaj kwotę, którą chcesz postawić i kliknij “Postaw zakład”

Jak obstawić kilka zakładów na jednym kuponie?

Jeżeli chcesz wykonać kilka zakładów na jednym kuponie, poszukaj wszystkich wydarzeń, które chcesz obstawić, a następnie klikaj na te zakłady, które chcesz, aby znalazły się na twoim kuponie. Na swoim kuponie możesz zobaczyć wszystkie zakłady, które wybrałeś oraz całkowity kurs kuponu i obstawianą kwotę. Jeżeli nie chcesz dokonywać żadnych zmian, kliknij “Postaw zakład” i trzymaj kciuki! Wygrana wpłynie na twoje eToto konto po rozliczeniu zakładów.

Jak dokonywać wpłat i wypłat na eToto?

Aby wpłacić fundusze na eToto konto, kliknij przycisk z napisem “Wpłata” i postępuj zgodnie z instrukcjami. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. Aby wypłacić środki, kliknij na przycisk “Moje konto”, a następnie “Wypłata”. Wypłacić możesz tylko sumę znajdującą się w pozycji “Saldo”.

eToto obsluga klienta

Obsługa klienta

Jeżeli chcesz skontaktować się z eToto, możesz zrobić to poprzez czat lub e-mail. Czat dostępny jest od 09:00 do 22:00 przez 7 dni w tygodniu, a odpowiedź otrzymujemy od razu. E-mail działa cały czas, jednak ta forma kontaktu nie gwarantuje natychmiastowej odpowiedzi.

 • Zakłady na eTOTO

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci