Etoto kod bonusowy

Recenzja bukmachera eToto

28 stycznia 2019
par admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

W poniższym artykule poznasz naszą opinię na temat eToto, jednego z bukmacherów obecnych na polskim rynku. Dowiesz się, co sądzimy o jego promocjach dla nowych i obecnych użytkowników, jak oceniamy jego ofertę sportów i obsługę klienta. Jeżeli szukasz nowego bukmachera, ta recenzja eToto z pewnością pomoże Ci w wyborze najlepszej opcji.

Oferta eTotoRecenzja
Oferta powitalnabonus do 200 złotych za pierwszy depozyt
Ocena: 3/5
Oferta sportówOcena: 3/5
Kursy zakładówOcena: 4/5
Zakłady na żywo i streamingOcena: 2/5
Aplikacja mobilna:Ocena: 4/5
Opcje płatności:Ocena: 4/5
Obsługa klientaOcena: 4/5
Ogólna ocena:Ocena: 3,5/5
Zarejestruj się

ETOTO-oferta-powitalna

 

Bonusy powitalne eToto – nasza opinia

Ten bukmacher ma w swojej ofercie jedną promocję skierowaną do nowych użytkowników – jest to “Zamieniamy 100 zł na 300 zł”. Dzięki niej nowi klienci mogą odebrać do 200 złotych na swoje konta bonusowe po pierwszym depozycie. Postaramy się przybliżyć Wam zarówno wady, jak i zalety tej oferty w naszej recenzja eToto.

Niewątpliwie dużym plusem tej oferty jest bardzo niska minimalna wpłata. Wynosi ona złotówkę w przypadku obu depozytów, więc bonus może otrzymać właściwie każdy. Kolejną zaletą jest też fakt, że pierwszy bonus wynosi 200% naszej wpłaty, do kwoty 200 złotych. Jeżeli więc nasz pierwszy depozyt wyniesie 50 złotych, będziemy mieli aż 150 złotych na grę. Dość poważną wadą jest jednak warunek obrotu – musimy obrócić czterokrotnością sumy naszego depozytu i bonusu. Należy to zrobić w co najwyżej trzydzieści dni. To właśnie tak surowy warunek obrotu sprawia, że recenzja eToto przyznaje ofercie powitalnej ocenę 3 na 5.

Oferta sportów – ocena

Trudno nie uwzględnić w recenzja eToto oferty sportów tego bukmachera. Niestety, trzeba również powiedzieć, że nie powala ona na kolana. Znajdziemy tu oczywiście najpopularniejsze sporty takie jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy tenis. W ich obrębie zakres dostępnych wydarzeń nie pozostawia wiele do życzenia. Znajdziemy tu większość światowych lig, nawet tych mniej prestiżowych – jeżeli więc lubujecie się w obstawianiu ligi etiopskiej czy gibraltarskiej, eToto Was zadowoli. Jednak poza najpopularniejszymi sportami, eToto nie oferuje wiele więcej. Dużo wydarzeń jest ukryte głęboko w ofercie bukmachera, pod wieloma podkategoriami, przez co czasem musimy solidnie się naszukać, aby znaleźć interesujący nas zakład. Na plus trzeba jednak zaliczyć bogatą ofertę zakładów specjalnych dotyczących wydarzeń politycznych i kulturalnych, dziejących się zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Podsumowując, przeciętna oferta sportów oferowanych przez eToto nie wyróżnia go na tle innych bukmacherów, jednak duża oferta zakładów pozasportowych jest miłym zaskoczeniem, przez co w recenzja eToto uzyskuje ogólną ocenę 3/5 w kategorii oferty sportów.

Kursy zakładów na eToto – ocena

Kursy zakładów u bukmachera są bardzo ważne – chcemy przecież wygrywać jak najwięcej. Tutaj eToto nie zawodzi. W porównywanym meczu pucharu Francji Amiens z Lyonem bukmacher ten oferował jeden z najwyższych kursów na wszystkie możliwe wyniki. Dla przykładu, stawiając 50 złotych na remis, u eToto wygrywamy prawie 170 złotych. U innych bukmacherów było to od 150 do 160 złotych. Możemy również oczywiście stawiać zakłady akumulowane, składające się z wielu wydarzeń na jednym kuponie. To jeszcze bardziej podbija kurs kuponu. Ogólne kursy tego bukmachera są co najmniej tak dobre, jak u jego konkurencji. To sprawia, że w naszej opinia eToto, ten serwis dostaje ocenę 4 na 5.

Streaming i zakłady na żywo na eToto – opinia

eToto zakłady na żywo

Czasem chcemy mieć możliwość śledzenia i stawiania zakładów w spotkaniach, które już trwają. Niestety eToto nie będzie w tym przypadku najlepszym wyborem. Oferta zakładów na żywo jest dość standardowa i dotyczy głównie popularnych sportów. Bukmacher nie oferuje też streamingu, a wizualizacje meczów są dość ubogie i tylko sygnalizują przebieg spotkania. Wyniki uaktualniane są na bieżąco i bez opóźnień. Zasługuje to na ocenę 2 na 5 w naszej recenzja eToto.

Aplikacja mobilna eToto – recenzja

Jak każdy szanujący się bukmacher, eToto oferuje aplikację mobilną pozwalającą na grę z telefonów i tabletów. Z naszej recenzja eToto dowiesz się wszystkiego o zaletach i wadach tej apki.

Aplikacja dostępna jest na systemy iOS i Android. Brakuje wersji na system Windows Phone, jednak jego użytkownicy mogą z powodzeniem korzystać ze strony w przeglądarce mobilnej. Interfejs użytkownika przypomina bardzo wygląd desktopowej strony eToto. Jest przejrzysty, a wszystkie najpotrzebniejsze funkcje są łatwo dostępne. W aplikacji mobilnej znajdziemy wszystkie funkcje znane z komputera – wpłaty i wypłaty, obstawianie zakładów i oglądanie wizualizacji spotkań na żywo. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość logowania się do aplikacji za pomocą odcisku palca, dzięki czemu nie musimy wpisywać za każdym razem hasła. Właśnie ta opcja sprawia, że w recenzja eToto otrzymuje za aplikację mobilną ocenę 4 na 5.

eToto opcje płatności – opinia

Bukmacher eToto nie odstaje od konkurencji, jeżeli chodzi o listę dostępnych opcji płatności. Dokonać depozytu możemy przelewem bankowym, za pośrednictwem serwisów Przelewy24 i dotpay, blika oraz kart płatniczych mastercard i visa. Szybkość księgowania wpłaty zależy od wybranej metody, jednak nie wynosi ona zwykle więcej niż jeden dzień roboczy. Wypłaty realizowane są przez eToto na podany przez nas rachunek bankowy. Na plus należy zaliczyć brak prowizji oraz minimalną kwotę wpłaty wynoszącą złotówkę.  Jeszcze lepiej jest z wypłatami, ponieważ tam możemy wypłacać dowolnie małe kwoty. Niestety w chwili pisania recenzja eToto możliwe były tylko transakcje w złotówkach, inne waluty nie były akceptowane. Przez to bukmacher otrzymuje ocenę 4 na 5 zamiast pełnej piątki.

Obsługa klienta eToto – recenzja

Obsługa klienta w eToto stoi na wysokim poziomie – możemy kontaktować się z bukmacherem poprzez czat lub e-mail. Czat dostępny jest od 09:00 do 22:00 przez siedem dni w tygodniu, a odpowiedź na zadane pytania uzyskujemy natychmiastowo. Szybkość odpowiedzi to ogromny plus tej opcji kontaktu. Gdybyśmy nie trafili jednak z naszym pytaniem na godziny działania czatu, możemy skorzystać z maila. Wtedy na odpowiedź poczekamy trochę dłużej, jednak nadal będzie to akceptowalny czas. Ocenę w naszej recenzja eToto obniża brak możliwości konsultacji telefonicznej – stąd 4 punkty na 5.

Nasza opinia – podsumowanie

W naszym odczuciu eToto to solidny bukmacher. Wyróżnia się na tle konkurencji swoimi wysokimi kursami zakładów, dobrą aplikacją mobilną i obsługą klienta. Na uwagę zasługuje również bonus powitalny. Zgarniemy dzięki niemu do 200 złotych za pierwszą wpłatę. Niestety, przeciętna oferta zakładów sportowych, brak streamingu i słabe wizualizacje spotkań obniżają jego ocenę w recenzja eToto. Czy warto więc zarejestrować się u tego buka? Naszym zdaniem tak, bo chociaż nie jest on numerem jeden, to jednak ma w sobie wiele zalet.

Co nam się podobaCo nam się nie podoba
Dobra aplikacja mobilnaBrak streamingu
Wysokie kursy zakładówWpłaty i wypłaty tylko w złotówkach
Niskie minimalne kwoty wpłat i wypłat
  • Zakłady na eTOTO

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci